Gastenverblijf De Weesper Koe is erg geschikt voor groepen t/m 24 personen. De groepsaccommodatie biedt u zes prachtige vierpersoonskamers met elk een eigen badkamer. In twee kamers vindt u zelfs een dubbele bedstede; nostalgie ten top! De professionele keuken met vaatwasser en 6-pits Boretti fornuis nodigt uw groep uit tot een gezellige avond ontspannen tafelen en samenzijn.
De omgeving van Weesp is er één met veel water en weilanden met vee. Het is Holland op z’n best. In de regio is van alles mogelijk. Van een bezoek aan Amsterdam, tot varen over de Vecht of Loosdrechtse Plassen of heerlijk uitwaaien op de fiets en lekker zwemmen in de Spiegelplas. U kunt het beter zelf ervaren met uw familie of vrienden. U bent van harte welkom!
Gastenverblijf De Weesper Koe
Dammerweg 3
1383 HT Weesp
| Tel | 0294251215 |
| Mob | 06 12368162 |
| www.deweesperkoe.nl | |
| Soort accommodatie: |
| Contact en Adres: |
| Irene en Albert Hooijer |
| Dammerweg 3 |
| 1383 HT Weesp |
| Tel 0294251215 |
| Mob 06 12368162 |
| Website: |
| www.deweesperkoe.nl |
| Meer info: |
| Capaciteit: | |
6 |
|
2 |
|
24 |
|
| Faciliteiten: | |
| Aanvullende informatie: | |
Luxe en sfeervol gastenverblijf voor zakelijke bijeenkomsten. Meetings, trainingen, heidesessies. Directie en/of MT, vele bedrijven mochten wij al ontvangen op onze mooie locatie. Altijd onze enige gast, volop privacy, rust en ruimte. Mogelijkheden voor vergaderbreaks, terras en een prachtig uitzicht.
|
|
| Cultuurhistorische wandeling door het land - Oosthuizen De wandeling gaat door de laagst gelegen polder van Noord-Holland, tot ruim 6 meter beneden NAP! De gids vertelt over de ontstaansgeschiedenis, de invloed van het water en de ingrepen van de mens op dit landschap. Zie hier iets unieks; ‘een polder in een polder in een polder’. Kan het nog Hollandser? Neem ook een kijkje op de boerderij. |
![]() |
| Klompen beschilderen - Hobrede Maak je eigen kunstklomp! Een typisch Hollandse workshop, voor een creatieve gezellige middag. De klompen worden beschilderd en mooi afgelakt. |
![]() |
| Klompengolf - Monnickendam Heerlijk de frisse buitenlucht in met familie, vrienden of collega's en in ongedwongen sfeer een balletje slaan met een klompenstick. U volgt een route door de weilanden waar u langs de verschillende holes trekt en tegelijkertijd geniet van alles wat de boerennatuur te bieden heeft. Het parcours gaat door weilanden waar ook koeien grazen, koeienvlaaien liggen en vele slootjes te vinden zijn. Dit zorgt voor de nodige humor! |
![]() |
Bed & Breakfast v.a. € 75,00 p.p.
Weekendverhuur groepsaccommodatie: particulieren op basis van zelfverzorging.
Groepsaccommodatie: 2013
€ 1340,00 LS (nov./mrt.)
€ 1487,00 HS
€ 242,00 schoonmaakkosten
€ 500,00 borg
optioneel: badlinnen € 5,50 per set (1 handdoek/1 badlaken)
keukendoeken € 5,50 per set (1 theedoek/1 handdoek)
midweek/week prijs op aanvraag.