Leeuwendaal, authentieke B&B boerderij in historisch en toeristisch aantrekkelijke omgeving
Bed & Breakfast Boerderij Leeuwendaal beschikt over 3 boerderijkamers in een authentieke Noord-Hollandse stolpboerderij. De ligging is centraal ten opzichte van Amsterdam, Haarlem en Alkmaar, in de Oer-Hollandse polder de Purmer. Rust, ruimte en privacy zijn gegarandeerd.
De boerderijkamers
De kamers van BenB boerderij Leeuwendaal zijn voorzien van:
- Douche en toilet
- Comfortabele bedden van 2.20 meter
- Draadloos internet
- Licht en ruimte
U krijgt bij ons een luxe ontbijt geserveerd met eieren van eigen kippen. Het ruime erf, de kippen en de andere dieren geven het logeren bij de boer net iets extra’s. Het u naar de zin maken is onze specialiteit.
lusthof in de Purmer Polder
B&B Leeuwendaal is, vanwege zijn vrije ligging en goede bereikbaarheid vanuit Amsterdam, ooit gebouwd door een rijke Amsterdamse koopmans-familie. Deze familie gebruikte ‘De Lusthof Leeuwendaal’ als zomerverblijf. De meidengang met bedsteden en de zondagse kamer bestaan nog steeds. De boerderij is in Oud-Hollandse stijl gerenoveerd.
Volendam, Marken of……?
Vanuit Leeuwendaal zijn er vele mogelijkheden, bijvoorbeeld:
- Amsterdam met musea als het Stedelijk, het Anne Frankhuis, het Rijksmuseum, Artis, winkels en andere uitgaansmogelijkheden
- Historische plaatsen als Volendam, Edam, Monnickendam, Purmerend en het eiland Marken
- De Zaanse Schans
- De Noordzee met strand en duinen
- Het IJsselmeer voor watersporters
- Fietsen en wandelen via routes of knooppunten
Bij mooi weer kunt u aan de slootkant even lekker bijkomen van uw dag. Ook onze ruime recreatiezaal is hiervoor geschikt. Er staat een TV en er zijn spelletjes voor jong en oud.